ნათია ზოიძემ პროკურატურას მიმართა
ნათია ზოიძემ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის პროკურორს მიმართა. მის ინტერესებს საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია იცავს.
აჭარის ტელევიზიის დირექტორის მოადგილე მიიჩნევს, რომ გიორგი კოხრეიძის ქმედებებში შესაძლოა იკვეთებოდეს სისხლის სამართლის კოდექსით გათვალისწინებული დანაშაულის ნიშნები.
ნათია ზოიძე აჭარის ტელევიზიის დირექტორის მიერ გაკეთებულ განცხადებებთან დაკავშირებით გამოძიების დაწყებას ითხოვს. გიორგი კოხრეიძის განცხადებით მას აქვს ნათია ზოიძის სატელეფონო კომუნიკაციის ჩანაწერები, რომელსაც გაასაჯაროებს თუ მისი პირობები არ იქნება მიღებული. ამასთან, ტელევიზიის დირექტორი მის მოადგილეს სისხლის სამართლის დანაშაულის ჩადენაში ადანაშაულებს.

Natia Zoidze applied to the Prosecutor's Office
Natia Zoidze applied to the prosecutor of the Autonomous Republic of Adjara. Her rights will be protected by the Georgian Young Lawyer's Association.
Deputy Director of Adjara TV believes that the actions of Giorgi Kokhreidze may allegedly show signs of crime envisaged by the Criminal Code.
Natia Zoidze demands an investigation be launched on the statements made by the director of Adjara TV. According to Giorgi Kokhreidze, he has Natia Zoidze's telephone communication records, which he will publicize if his conditions are not met. At the same time, the director of the television accuses his deputy of committing a criminal offense.