საია აცხადებს ტენდერს ვებგვერდის შექმნაზე
საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია აცხადებს ტენდერს ვებგვერდის შესაქმნელად. ჩვენ ველით წინადადებებს კვალიფიციური ვებ დეველოპერებისგან, რათა შევქმნათ თანამედროვე და აუდიტორიისთვის მოსახერხებელი ვებგვერდი, რომელიც აკმაყოფილებს ჩვენი ორგანიზაციის სპეციფიკურ მოთხოვნებს.
სამუშაოს აღწერა:
- შშმ პირების საჭიროებებზე მორგებული ორენოვანი ვებგვერდის დიზაინის შექმნა და განვითარება, რომელიც თავსებადია სხვადასხვა მოწყობილობებთან.
- საიას არსებული ვებგვერდიდან www.gyla.ge ინფორმაციის გადატანა ახალ ვებგვერდზე.
- ვებგვერდის საძიებო სისტემის გამარტივება და გამართვა.
- ვებგვერდის დიზაინის შემუშავება(UI/UX);
- ვებგვერდის მორგება ჩვენი ორგანიზაციის საჭიროებებისთვის, მათ შორის განლაგება, ფერთა გამა, შრიფტები და ბრენდინგის ელემენტები.
- ძირითადი ფუნქციების ინტეგრაცია, როგორიცაა საკონტაქტო, სარეგისტრაციო, კონსულტაციების ჯავშნის და სხვა ფორმები, სოციალური მედიის ინტეგრაცია და კონტენტის მართვის სისტემა (CMS) მარტივი განახლებისთვის.
- front end & back end დეველოპმენტი;
- ვებგვერდის ოპტიმიზაცია SEO სტანდარტების მიხედვით;
გთხოვთ, მიუთითოთ შემდეგი ინფორმაცია თქვენს წინადადებაში:
1. კომპანიის პროფილი: მოკლედ აღწერეთ თქვენი კომპანის გამოცდილება, მისი ისტორიის, ექსპერტიზისა და წინა პროექტების ჩათვლით.
2. შემოთავაზებული წინადადება: მოგვაწოდეთ თქვენი შემოთავაზებული გადაწყვეტის დეტალური აღწერა, დიზაინის კონცეფციების, მახასიათებლებისა და გამოსაყენებელი ტექნოლოგიების ჩათვლით.
3. ვადები: მიუთითეთ პროექტის დასრულების სავარაუდო ვადები, ეტაპების და ჩაბარების ჩათვლით.
4. ღირებულება: მიუთითეთ ხარჯების დეტალური აღწერა, მათ შორის ყველა დაკავშირებული გადასახადი, ხარჯები და გადახდის პირობები.
წინადადების წარდგენის ბოლო ვადაა 2024 წლის 31 იანვარი 23:59 საათი.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ თქვენი წინადადება ფოსტაზე GYLA@GYLA.ge
წერილის სათაურში მიუთითეთ: ტენდერი ვებგვერდის დამზადებაზე.
არასრულად გამოგზავნილი განცხადი არ განიხილება.
ჩვენ შევაფასებთ ყველა წარდგენილ წინადადებას კრეატიულობის, ტექნიკური ექსპერტიზისა და ხარჯების ეფექტურობის საფუძველზე.
თუ თქვენ გაქვთ შეკითხვა ან გჭირდებათ დამატებითი ინფორმაცია, გთხოვთ, ნუ მოგერიდებათ დაგვიკავშირდეთ ფოსტაზე : PR@GYLA.GE

GYLA announces a tender for the creation of a website
Georgian Young Lowe's Association announces a tender for the creation of a website. We are looking for proposals from qualified web developers to create a modern and user-friendly website that meets the specific needs of our organization.
Job description:
- Design and development of a bilingual website adapted to the needs of people with disabilities and compatible with a variety of devices.
- Transferring information from the GYLA website www.gyla.ge to the new website.
- Simplifying and debugging the website search engine.
- Website design development (UI/UX);
- Customize the website to our organization's needs, including layout, color scheme, fonts, and branding elements.
- Integration of key functions such as contact, registration, consultation booking, and other forms, social media integration, and content management system (CMS) for easy updates.
- front-end and back-end development
- website optimization according to SEO standards;
Please include the following information in your proposal:
1. Company Profile: Briefly describe your company's history, expertise, and previous projects.
2. Proposed Proposal: Provide us with a detailed description of your proposed solution, including design concepts, features, and technologies to be used.
3. Timeline: Specify the estimated time frame for project completion, including milestones and handovers.
4. Cost: Provide a detailed description of costs, including all related fees, charges, and payment terms.
The proposal deadline is January 31, 2024, at 11:59 p.m.
Please send your proposal to GYLA@GYLA.ge
In the subject line of the letter, write a tender for the creation of a website.
Incomplete applications will not be considered.
We will evaluate all submitted proposals based on their creativity, technical expertise, and cost-effectiveness.