ელ. ფოსტა: mgabroshvili@gyla.ge
მარიამ გაბროშვილი 2021 წლის ივნისიდან დღემდე არის საია-ს სამართლებრივი დახმარების პროგრამის ასისტენტი, ხოლო 2022 წლის თებერვლიდან იკავებს იურიდიული დახმარების ცენტრის იურისტ-კონსულტანტის პოზიციას სამოქალაქო და ადმინისტრაციული მიმართულებით.
2020 წლის ოქტომბრიდან 2021 წლის აპრილამდე მარიამი იყო საია-ს იურიდიული დახმარების ცენტრში ადვოკატის თანაშემწე.
2020 წლის ოქტომბრიდან 2021 წლის აპრილამდე ასევე გადიოდა სტაჟირებას „ნიუ ვიჟენის“ იურიდიული დახმარების ცენტრში.
2019 წლის ოქტომბრიდან 2020 წლის მარტამდე იყო სტაჟიორი თბილისის საქალაქო სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა კოლეგიაში.
მარიამს მინიჭებული აქვს სამართლის ბაკალავრის ხარისხი ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში 2020 წელს და 2021 წლიდან არის კერძო სამართლის სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტი ამავე უნივერსიტეტში.

E-mail: mgabroshvili@gyla.ge
From June 2021 to the present, Mariam Gabrosvili is the assistant of the legal aid program of GYLA, and from February 2022 she also holds the position of lawyer-consultant of the Legal Aid Center in the direction of civil and administrative law.
From October 2020 to April 2021, Mariam was an assistant of the lawyer at GYLA Legal Aid Center.
From October 2020 to April 2021, she has also completed an internship at the "New Vision" legal aid center.
From October 2019 to March 2020, Mariam was an intern at the Administrative Cases Panel of Tbilisi City Court.
Mariam was awarded a degree of Bachelor of Laws at the Ivane Javakhishvili State University in 2020, and since 2021 she is a student of the master's program in private law at the same university.